• Apartamentu nuoma Palangoje
 • Automobilių nuoma savaitgaliui su 30% nuolaida!
 • Naujasis Volkswagen Tiguan 1.4 TSI DSG! Rezervuok jau dabar!
 • Automobiliu nuoma Palangos oro uoste ir Klaipedoje

Kodėl verta rinktis AUTOCOM LT

 • Geriausios kainos ir kokybės garantija
 • Nauji automobiliai
 • Nėra paslėptų mokesčių
 • Nėra oro uosto mokesčio
 • Patogi rezervacija
 • Dirbame 24/7
 • Minimalus užstatas (nuo 150€)
 • Techninė pagalba kelyje 24/7
 • Automobiliu nuoma be rūpesčių

Sąlygos

 • AUTOMOBILIAI. AUTOCOM LT nuomojami automobilai yra nauji. Automobiliai skirstomi i grupes.

Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį, arba grupę. Galimi grupių automobiliai (modeliai) nurodyti tinklapyje.

Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tos pačios arba aukštesnės grupės automobilį (avarijos ar techninio gedimo atveju).

 

 • AUTOMOBILIO GEDIMAS. Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį. Pagalbos linija veikia 24 val.

 

 • NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas 24 val., maksimalus – neribojamas.

 

NUOMOS KAINA. Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Nuomos para – 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios. Nurodytos kainos yra galutinės, nėra papildomų ar paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės, CASCO ir keleivių draudimai. Išskirtinais atvejais kaina gali keistis: atsižvelgiant į nuomos laikotarpį ir nuvažiuotų kilometrų skaičių, kelionėms į užsienį. Visų automobilių kainos nurodytos su PVM.

 

UŽSTATAS. Užstatas už lengvuosius automobilius 200 - 500 Eur, už keleivinius ir krovininius mikroautobusus 500 Eur.

 

DRAUDIMAS. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje geografinėje Europoje. Nuomininkas, ar bet kuris kitas asmuo, įgaliotas vairuoti transporto priemonę, yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, kuris kompensuoja kūno sužalojimus iki 2 500 000 Eur, taip pat turtui padarytą žalą iki 500 000 Eur.

Civilinės atsakomybės draudimas dengia materialinę ir sveikatai padarytą žalą kitam avarijos dalyviui ir tretiesiems asmenims.

CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, nesvarbu kas avarijos kaltininkas.

CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.

Keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų: kiekviena nuomojama transporto priemonė papildomai apdrausta keleivių draudimų, kuris dengia žalą mirties atveju – 7 250 Eur, negalios atveju – 15 000 Eur.

Besąlyginė frančizė lengviesiems automobiliams 200-500 Eur priklausomai nuo automobilio klases, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 500 Eur.

 

 • PAPILDOMAS DRAUDIMAS. Avarijos atveju, kai kaltininkas nuomininkas ar kitu automobilio apgadinimo atveju, kai kaltininko nėra, automobilio stiklų ir padangų sugadinimo atvejais,  nuomininkas kompensuoja besąlyginės frančizės sumą, kurios nedengia draudimo bendrovė, iš užstato. Kad sumažinti nuomininko atsakomybę iki 0Lt, siūlome apsidrausti papildomu draudimu.

Papildomo draudimo kaina 10 –  15 Eur/parai, priklausomai nuo automobilio ir nuomininko vairavimo stažo.

Minimali papildomo draudimo kaina lengviesiems automobiliams 45 Eur, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 100 Eur už visą nuomos laikotarpį.

Maksimali papildomo draudimo kaina lengviesiems automobiliams 100 Eur, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams 150 Eur už visą nuomos laikotarpį.

 

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairuotojo amzius - 21m., vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius ir krovininius mikroautobusus – 3 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą į užsienio šalį be nuomotojo leidimo,  taikoma 1200 Eur bauda.

 

 • RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

 

 • PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

 

 • REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

 

 • AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS/GRĄŽINIMAS.  Automobiliai išduodami/grąžinami AUTOCOM LT biure Vilniuje, Savanorių pr. 129,  Vilniaus ir Kauno oro uostų AUTOCOM LT nuomos biuruose darbo valandomis – nemokamai.

Darbo laikas:

AUTOCOM LT biuras Vilniuje, Savanorių pr. 129                      08:00 – 19:00 Val.
AUTOCOM LT biuras Vilniaus Oro Uoste, Rodūnios kelias 2      08:00 – 24:00 Val.
AUTOCOM LT biuras Kauno Oro Uoste, Karmėlava                  08:00 – 24:00 Val.

AUTOCOM LT biuras Klaipėdoje ir Palangos oro uoste             08:00 - 24:00 Val.
AUTOCOM LT biuras Šiauliuose, Pramonės g. 19d                  08:00 - 24:00 Val.

 

Už automobilių išdavimą po darbo valandų taikomas 15 Eur mokestis.

Automobilio išdavimas/grąžinimas Vilniaus ir Kauno miestuose kliento nurodytu adresu mokamas – 10 Eur darbo valandomis, po darbo valandų – 15 Eur.

Kituose miestuose – pagal susitarimą.

 

 • VIENOS KRYPTIES AUTOMOBILIO NUOMA.

Vilnius – Kaunas, Kaunas – Vilnius: 15 Eur;

Vilnius – Klaipėda, Palanga: 60 Eur;

Kaunas – Klaipėda, Palanga: 60 Eur;

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Palanga – Ryga: 100 Eur;

Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Palanga – Talinas: 200 Eur.

 

KURAS. Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas 15 Eur kuro užpylimo paslaugos mokestis, už trūkstamą kuro kiekį klientas privalo sumokėti pagal pateiktą degalinės kasos kvitą.

 

 • PAPILDOMA ĮRANGA. Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliasias navigacijas, kėdutes vaikams, automobilines stogo bagažines su skersiniais.

Kainos:

Kėdutės vaikams – 3 Eur/parai
GPS – 3 Eur/parai.
Automobilinė stogo bagažinė –  4.5 Eur/parai.

Ilgesniam nei 10 d. automobilio nuomos laikotarpiui kėdutės vaikams – nemokamai, GPS – 15 Eur visam nuomos laikotarpiui. Klientams, turintiems AUTOCOM LT automobilių nuomos nuolaidų kortelę, kėdutė vaikui - nemokamai.

 • ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS BŪDAI. Už automobilio nuomą atsiskaityti galima kreditinėmis MASTERCARD, VISA, AMERICAN EXPRESS kortelėmis, mokėjimo kortelėmis MAESTRO, VISA ELECTRON, banko pavedimu ir grynais pinigais.

 

 • REZERVACIJA. Automobilį galite rezervuoti  tinklapyje www.autocom.lt, el. paštu info@autocom.lt arba telefonu +370 659 32222.Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiūstas į Jūsų nurodytą el.paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu + 370 659 32222.
 • REZERVACIJOS MOKESTIS / AVANSAS. Kad galutinai patvirtinti rezervaciją, prašome sumokėti 30 – 60 Eur (priklausomai nuo pasirinkto automobilio ir laikotarpio) avansą. Šis mokestis įskaičiuotas į bendrą automobilio nuomos kainą. Avansą mokėti tik gavus rezervaciją patvirtinantį atsakymą. Atšaukus rezervaciją, sumokėtas avansas negrąžinamas.